مسئول بسیج سازندگی دهاقان:
شناسه خبر :۱۴۰۷

اقتصاد مقاومتی تنها راه مقابله با تهدیدهای دشمن است

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج دهاقان، گفت: با وجود تحریم های اقتصادی، در حال حاضر به نوعی درگیر جنگ اقتصادی هستیم و با وجود اقتصاد مقاومتی است که می توان در مقابل تهدیدها مقاومت کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش باشگاه خبرنگاران جهادی؛ محمدعلی صیادی در گفت و گو با دهاقان بیدار با اشاره به اهمیت سیاست های اقتصاد مقاومتی و تبین دیدگاه های مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد درون زا و توجه به پتانسیل های درونی کشور گفت: بمنظور توجه به اقتصاد درون زا و پتانسیل های داخلی کشور ضرورت دارد به خرید کالاهای داخلی و تولیدات داخلی کشور بپردازیم.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان تجمل گرائی در جامعه را آفتی بزرگ دانست و افزود: امروز بسیاری از مردم بدون توجه به کالاهای با کیفیت داخلی و فقط به صرف برند شدن کالاهای لوکس خارجی، تمایلی به خرید و حمایت از تولیدات داخلی ندارند و این نیازمند فرهنگ سازی است.

محمدعلی صیادی اظهار داشت: با خرید هر کالای خارجی چند کارگر ایرانی بیکار می شود و این یک زنگ خطر برای اقتصاد کشور است.

وی افزود: مصرف کالاهای غیرضروری در بین مردم یک فرهنگ شده و در بسیاری از موارد، کالاهای مرغوب داخلی را هم نمی خریم و به آنها دست رد می زنیم.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان واردات بی رویه و بدون توجیه کالاهای تولیدی در کشور را یک توطئه خطرناک برای اقتصاد بیان کرد و ادامه داد: دولت باید برای حمایت از تولیدات داخلی اجازه ورود کالاهای غیر ضروری در سطح بازار را ندهد.

صیادی مطالبه گری را بهترین گزینه در جامعه برای حل این مشکلات دانست و گفت: نسل جوان ما در هر عرصه ای که وارد شود موفق شده و این یک باور حقیقی است که ما می توانیم مشکلات کشور را بدون تکیه به بیگانه حل کنیم.

وی تصریح کرد: طرح اقتصاد مقاومتی این مسئله را به ذهن متبادر می کند که اقتصاد باید در مقابل تهدید اقتصادی خارجی مقاومت کند.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان افزود: با وجود تحریم های اقتصادی، ما در حال حاضر به نوعی درگیر جنگ اقتصادی هستیم و با وجود اقتصاد مقاومتی است که می توان در مقابل تهدیدها مقاومت کرد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.