۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۸
مسئول بسیج سازندگی سپاه استان اصفهان، گفت: بسیج سازندگی برای تحقق فرمایش رهبر معظم انقلاب در رابطه با اقتصاد مقاومتی، حرکتی پویا داشته و در تلاش است تا طرح های بیشتری در این خصوص، اجرایی کند.
۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۳
تلاش دو خواهر در راستای عرصه اقتصاد مقاومتی
خانم ماندنی تولید کننده برتر در صنایع تبدیلی است که با توجه به رشته تحصیلی توانسته با همت و تلاش خود و خانواده اش نسبت به راه اندازی کارگاه خشک کردن میوه اقدام کند.
۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۲۴
فعالیت های بانویی هنرمند در زمینه اقتصاد مقاومتی:
بانوی هنرمند اصفهانی، گفت: در دوره هایی که در طول سه سال گذشته در شهر اصفهان برگزار کرده ام، حدود ۱۵۰ نفر کارآموز شرکت کرده اند که حدود ۸۰ نفر در این حوزه مشغول به کار شده اند.
۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۱۵
گوشه ای از به بار نشستن طرح های اقتصاد مقاومتی در شهر دُرچه
بازدید فرماندهی و مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه درچه، از طرح های اقتصاد مقاومتی که با تسهیلات بسیج سازندگی ایجاد و توسعه یافته است.
۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۱۲
مسئول بسیج سازندگی دهاقان:
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج دهاقان، گفت: با وجود تحریم های اقتصادی، در حال حاضر به نوعی درگیر جنگ اقتصادی هستیم و با وجود اقتصاد مقاومتی است که می توان در مقابل تهدیدها مقاومت کرد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۰۸
مسئول بسیج سازندگی ناحیه ی امام صادق(علیه السلام) اصفهان
سرگرد پاسدار محمد مرادی مسئول بسیج سازندگی ناحیه امام صادق(علیه السلام) اصفهان گفت : ماموریت های سازمانی و فعالیت گروه های جهادی در حاشیه شهر اصفهان در طول سال ادامه دارد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۰۴
به همت بسیج سازندگی ناحیه ی امام صادق(علیه السلام) اصفهان برگزار گردید
کارشناس بسیج سازندگی ناحیه امام صادق(علیه السلام) اصفهان در گفتگوباخبرنگار باشگاه خبرنگاران جهادی گفت : با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی ، بحث آگاهی افزایی و آموزش روستاییان از طریق بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (علیه السلام) برگزار گردید.
۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۱
کارگاه قالی بافی کارآفرین نمونه بسیجی
به کمک تسهیلات اقتصاد مقاومتی قرارگاه بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج چادگان کارگاه فرش دست بافت در یک شهر و دو روستا از توابع شهرستان چادگان راه اندازی شد .